Čičmany 34mm

Detaily:

Materiál: Chirurgická oceľ 316L

Veľkosť: 34 mm

Farba: Zlatá

Vodotesnosť: 5 ATM

Strojček: Miyota Citizen movement

Sklíčko: Zafírové

Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Skladom
Kód: 46
€219
Kategória: Limitovaná edícia
Záruka: 2 roky
Untitled design (3)
Akcia Novinka
ZADARMOZADARMO

 Spojenie jednoduchosti a elegancie s trdičnými ornamentami, ktoré zdobia drevenice v najznámejšej slovenskej dedinke Čičmany, dodá štýl vášmu outfitu nech už idete kamkoľvek.

Limitovaná edícia Čičmany bola vyrobená pri príležitosti 5. výročia značky André Charles. Na ciferník sme umiestnili 3 ornamenty, ktoré nájdete aj na slávnych čičmanských dreveniciach a to baranie rohy, srdce a výkrutky. Navyše sme Vám hodinky zabalili do malej ručne maľovovanej čičmanskej drevenice. Z každej veľkosti bolo vyrobených len 100 kusov.

Baranie rohy – sú symbolom sily, v kresťanstve symbol obety a pokory. Tento symbol sa často používal v čičmianskej výšivke, ako ornament sa používa na domoch v novodobej histórii.

Srdce – je to veľmi obľúbený ornament tak vo výšivke, ako aj vo výmaľbe domov. Srdce sa vníma ako symbol lásky, označuje vnútro človeka, môže znamenať pravdu, odvahu, morálku.

Výkrutky – najorganickejšie stvárnený dekoratívny prvok, používaný vo všetkých etapách zrubovej maľby. Špirály symbolizujú život, jeho odvíjanie z jedného bodu.

Vodotesnosť 5 ATM umožňuje hodinkám kontakt s vodou, či už sprchu, alebo aj plávanie. Odolné zafírové sklíčko je takmer nepoškriabatelné a nerozbitelnné.

Späť do obchodu